Konica Minolta AccurioPress C7100 Serisini Sunar

Konica Minolta, daha karlı iş fırsatları yaratmak için yenilikçi teknolojilerle donatılmış dijital renkli baskı makineleri olan AccurioPress C7100 serisini tanıttı. Akıllı otomasyon ve gelişmiş sonlandırmadan kusursuz kaliteye, gelişmiş yeteneklere ve olağanüstü dayanıklılığa kadar, müşteriler daha akıllı çalışan bir baskı makinesiyle işlerini büyütme gücüne sahip.

Oldukça başarılı olan AccurioPress C6100 Serisinin yerini alan yeni AccurioPress C7100 modeli dakikada 100 sayfa (ppm) ile AccurioPress C7090 dakikada 90 sayfa hızında çalışır. Performansı optimize etmeye, yeni ve gelişmiş baskı ürünleri sunmaya ve tüm işi büyütmeye odaklanan AccurioPress C7100 serisi, başarıya güç veren yenilikçi teknolojilerle daha fazla müşteriye hizmet verir ve daha fazla işi tamamlar.

Kusursuz Kalite
Konica Minolta’nın en yeni Simitri V toneri çevre dostudur ve performans için formüle edilmiştir. Hızlı eriyen, enerji açısından verimli ve az bakım gerektiren bu ürün, 400 g/m2’ye kadar daha geniş bir ortam yelpazesinde üstün kalite üretir. 3.600 dpi eşdeğeri x 2.400 dpi çıktı çözünürlüğü ile birleştiğinde, en uzun baskı işlemlerinde bile olağanüstü sonuçlar elde edilir.

Gelişmiş Yetenekler
900 mm’ye kadar otomatik dupleks afişler ve kabartmalı ve dokulu ortamları işleme esnekliği ile makinelerin kullanımı o kadar basit ki, en karmaşık projeler tek bir operatör tarafından yürütülebilir. .

Akıllı Otomasyon
İsteğe bağlı Akıllı Medya Sensörü IM-101, kullanılmakta olan kesin stoğu anında algılayarak üretim süresini önemli ölçüde azaltır. Aynı zamanda, isteğe bağlı IQ-501 Akıllı Kalite Bakım Birimi, mükemmel tutarlı renk kalitesi ve her baskıda gerçek zamanlı olarak önden arkaya kayıt sağlar. Çalışmanın ortasında herhangi bir yeniden kalibrasyon veya inceleme olmaksızın kullanıcılar, gerçek zamanlı değişken veri baskısı (VDP) denetimi ile IQ-501’den alınan tarama verileriyle artık doğrudan karşılaştırılabilen yazdırma görüntü verilerinin avantajlarından yararlanır. Gerçek zamanlı renk ve kayıt ayarı ile metin ve resimlerdeki değişiklikler denetlenebilir.

Gelişmiş bitirme
Tüm AccurioPress portföyünde olduğu gibi, kitapçık oluşturma, zımbalama, mükemmel ciltleme ve tel ciltlemeye ek olarak çok çeşitli sonlandırma ve diğer işlevler de sunulmaktadır. Konica Minolta’nın, C14000 yüksek hacimli üretim yazıcısıyla başarıyla tanıtılan, dünyanın ilk sıralı sonlandırıcısı TU-510, AccurioPress C7100 Serisi için mevcuttur. TU-510, uzun sayfalar, kitapçıklar, doğrudan posta ve özel kartvizit kesme seçenekleri için tam ekran sonlandırma desteği sağlayan dört kenarlı bir kırpıcı ve katlayıcıdır.

Olağanüstü Dayanıklılık
Güvenilirlik karlılığı artırır. Motora entegre edilen yeni teknolojiler arasında daha dayanıklı yağlanmış tambur, otomatik temizlemeli çift koronalı teller, optimize edilmiş kağıt taşıma çözümü ve gelişmiş kağıt uyumluluğu ve besleme doğruluğu için çift salınımlı kayıt sistemi bulunmaktadır.

AccurioPress C7100 Serisi, müşterilerin çevikliği yeniden düşündüğü ve son derece duyarlı bir baskı odası ortamını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Müşteri gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılamak için EFI, CREO ve Konica Minolta’nın sunduğu farklı kontrolör seçenekleri sunar.

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu bir dünyada grafik iletişimi yeniden düşünmelerine yardımcı olmak için müşterilerimizle bir ortaklık yaklaşımı içinde çalışıyoruz. Konica Minolta’nın misyonu, müşterilerinin şirketlerinin sektör ve endüstri bazında dönüşümünü desteklemek, olası zorlukları öngörmek ve birlikte çözüm üretmektir. Çevikliği yeniden düşünmelerine yardımcı oluyoruz.

Edoardo Cotichini,
Profesyonel Baskı Kıdemli Müdürü, Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri