Hakkımızda

ofismak

KALİTELİ • HIZLI • EKONOMİK

Baskı Teknolojilerini Keşfedin

Aşağıdaki altı değer, en içteki inançlarımızın, kalıtsal DNA’mızın özünü temsil eder ve işimize nasıl sarıldığımızı ve tüm ortaklarımızla nasıl sıkı ilişkiler kurduğumuzu tanımlar. Neyi temsil ettiğimizi ve kararlarımızı neye göre verdiğimizi sembolize eder.

Ofis Çözümleri

Şirketler, işletme ve yönetim maliyetlerini düşürmek gibi zor sorunlarla karşı karşıya kalırken, aynı zamanda bilgileri verimli bir şekilde toplama, paylaşma ve arşivleme gibi yoğun işlemlerle karşı karşıya kalmaktadır.

Lider bir servis sağlayıcı olan Ofismak, şirketinizin iş akışını dönüştürmesine yardımcı olan, yüksek kaliteli, kurumsal düzeyde IT çözümleri sunar. Profesyonel portföyümüz, iş süreci optimizasyonu ve doküman yönetimi hizmetlerinden çok fonksiyonlu cihazlara kadar uzanmaktadır.

Ticari ve Endüstriyel Baskı

Ticari ve kurumsal şirket içi baskı, profesyonel baskı hizmetleri ve endüstriyel inkjet, özellikle küçük ve değişken veri baskısı yapabilen dijital baskı sistemleri söz konusu olduğunda uzun bir yol kat etti.

Ofismak en son baskı çözümlerini sunar, işinizi daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için baskı sistemlerimizden ve hizmetlerimizden birini seçebilirsiniz.

Profesyonel inkjete gelirsek, inkjet baskı kafaları, inkjet tekstil yazıcıları ve etiket baskısı için inkjet baskı üniteleri gibi çok çeşitli endüstriyel inkjet ürünler sunuyoruz.

Takım

32 yıllık tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarından olan Ofismak, sektörün alanlarında en önde gelen markaları ile yapmış olduğu bayilik anlaşmaları ile daha da güçlenerek Aydın ve Denizli illerini kapsayan geniş satış ve servis ağı ile müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir.

Gökhan Gürer

Denizli Bölge Koordinatörü

Nilüfer Gürer

Denizli Bölge Yöneticisi

İbrahim Özünlü

Denizli Teknik Destek Yöneticisi

Fikret Arpacı

Denizli Pazarlama Yöneticisi

Esra Sarıtaş

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Mustafa Korkmaz

Aydın Bölge Koordinatörü

Ayşe Korkmaz

Aydın Bölge Yöneticisi

Sabri Kinsiz

Aydın Teknik Destek Yöneticisi

Murat Demircan

Aydın Pazarlama Yöneticisi