Güvenlik her zaman önce gelir

Her şirkette, çalışanlar her gün büyük miktarlarda bilgiyi yönetir ve tabii ki bunların çoğu gizli bilgilerdir. Her biçimde ve ölçekteki ticari kurumlarda her geçen saat belgeler, kişisel veriler, adresler, bütçeler, planlar, modeller ve sayısız diğer kaynak basılır, kopyalanır ve taranır; sağlam güvenlik olmadığında, bu hassas verilerin yetkisiz kişilerin eline geçmesine dair yüksek bir risk oluşur.

Bunun, gelecek planları ve modellerin kopyalanıp rakip firmalara dağıtılması, kişisel verilerin satılması ve bütçelerin açığa çıkması gibi çok yıkıcı sonuçları olabilir.

Veri güvenliği, günümüzde bir işletmeyi başarılı ve güvenilir biçimde yönetmenin en önemli unsurlarından biridir. Şirketinizin güvenlik “zırhındaki” birkaç açık, gizli verilerin açığa çıkmasına neden olabilir ve sektördeki namınız zarar görebilir. Konica Minolta müşterilerine, onları yüz üstü bırakmayacakları garanti edilen güvenlik cihazları ve yüksek seviyede güvenilir olan çeşitli standart çözümler sağlar. Güvenlik ihlallerini saptamak ve önlemek, şirketlerin mali bilgilerine ve hem kurumsal hem de bireysel seviyede şöhretlerine zarar gelmesini önler.

hardware icon

Konica Minolta MFP’leri

Konica Minolta cihazlarının çoğunluğunda HDD ve çok güvenilir merkezi bellek güvenliği mekanizmaları vardır ve gizli veriler ile diğer hassas kurumsal bilgilerin her zaman korunmasını sağlarlar. Konica Minolta, ISO 15408 Ortak Kriter Sertifikasıyla en yüksek güvenlik düzeyini sağlar.

software icon

Konica Minolta Yazılım Ürünleri

Konica Minolta yazılım ürünlerinin operasyonlarınızı nasıl iyileştirebileceğiyle ilgili sayısız farklı yöntemi keşfedin. Konica Minolta, şirketinizin sorunlarını çözer, farklı çalışma stillerine uyar ve sektörünüzün ihtiyaçlarını karşılayan yazılım çözümleri sunar. Konica Minolta gereksinimlerinizi her zaman önceliklendirerek en talepkar küresel organizasyonların dahi yazılım gereksinimlerini karşılar. Sistemi kullanarak, baskısı alınan veya kopyalanan çıktı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, gelişmiş güvenlik önlemleri oluşturarak hassas belgelerin yetkisiz kişilerin eline geçmesini önleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

service icon

bizhub SECURE

Konica Minolta, müşterilere bizhub’ın dahili sabit diskindeki tüm bilgileri korumak için gerekli kaynakları sağlamak için bizhub SECURE’u geliştirmiştir. Konica Minolta, müşterilerinin spesifik gereksinimlerini belirledikten sonra, çeşitli MFP güvenlik özelliklerini yapılandırır; böylelikle MFP ile ilişkili veriler, belgeler ve bilgiler mutlak şekilde güvende tutulur.

MFP’ler ile bağlantılı güvenlik sorunlarını ihmal etmeyin. Bir aygıta çok çeşitli kullanıcılar (personel, ve ziyaretçiler dahil) erişebilirse, veri sızıntısı riski artar. Konica Minolta, tüm cihaz işlevlerine hızlı erişimi çalışanların erişim haklarını kontrol etme yeteneği ile birleştiren çözümler sunar. Bu, gizli verilere ziyaretçiler veya yetkisiz personel tarafından erişilememesini sağlar. Konica Minolta sistemleri her zaman güvenli, esnek ve kullanıcı dostu kalır; bu nedenle kontrol sizdedir.

Konica Minolta ile, doğru veri güvenliği politikalarını tam olarak uyguladığınızı bilirsiniz ve MFP çıkış tepsisinde ya da bir cihazın sabit diskinde depolanan dosyaların yanlış ellere düşmediğinden emin olursunuz . Konica Minolta’nın sunduğu kapsamlı güvenlik önlemleri, belgelerinizin ve verilerinizin güvenliğini garanti etmenizi sağlar.

Cihazlarımız ağ ortamlarına entegre olacak şekilde tasarlanmıştır, MFP’lerin katı güvenlik standartlarına uyması gerekir ve potansiyel güvenlik sızıntıları ağ bağlantısı kullanılarak kapatılır. Tüm bunlar Konica Minolta’nın verilerinizi koruduğunu gösterir ve gizli bilgilere erişimi kısıtlayan sayısız yoldan yararlanmanızı sağlar.

Teknoloji özellik simgesi

Faks hattı güvenliği

Özelleştirme özellik simgesi

S/MIME şifreleme

Mobilite özellik simgesi

Kullanıcı kimlik doğrulama yöntemleri

Kullanılabilirlik özellik simgesi

Yönetici tarafından güvenlikli hale getirilen bağlantı noktaları ve protokoller

Productivity feature icon

SMTP kimlik doğrulama