Konica Minolta, Home Ofis Ortamlarında Verimliliği Artırmak İçin bizhub C3120i ve bizhub C3100i’yi Sunar

Konica Minolta C3120i

Konica Minolta Business Solutions Europe bugün iki uygun maliyetli, kompakt, kullanımı kolay ve yüksek düzeyde bağlantılı tam renkli A4 makinenin piyasaya sürüldüğünü duyurdu

-bizhub C3120i ve bizhub C3100i – yoğun home ofislerde üretkenliği artırmak için idealdir.

Kompakt ayak izi ve hafif
Pandemi, birçok evin çalışma ve çalışma yeri olarak uyum sağlamasına neden oldu. Her iki cihaz da 41 x 43 cm’lik küçük boyutları ve hafiflikleri nedeniyle küçük bir ayak izi gerektirir, bu da onları özellikle alanın değerli olduğu durumlar için ideal kılar. Ayrıca, makineler hazır modunda sessizdir ve bulundukları her yerde dikkat çekmezler.

Kurulumu kolay ve yüksek düzeyde bağlantı
Özellikle basit kurulum, yapılandırma ve çalıştırma, hızlı ve kolay erişim için tercih edilen ayarları kaydetme yeteneği ile kullanıcının çok hızlı kullanımına olanak tanır. Kontrol paneli, cihazın yanında otururken çok yardımcı olacak şekilde dikey konuma getirilebilir.

Her iki makine de yoğun bir ev ofisinin ihtiyaç duyduğu tüm mobil bağlantıyı sağlar. Hem Android (Mopria) hem de iOS (AirPrint) ve NFC dokunarak yazdırma/tarama desteklenir. Dahası, özel Mobile Print uygulaması bir akıllı telefon veya tabletten yazdırmak, kopyalamak, taramak ve fakslamak için kullanılabilir. Ek olarak, bizhub C3120i ile belgeler ve fotoğraflar doğrudan bir bilgisayardan Wi-Fi (standart olarak) veya her makinede bulunan ve yazdırmadan önce dosyanın önizlemesini sağlayan özel USB bağlantı noktası aracılığıyla yazdırılmak üzere gönderilebilir.

Yerleşik eğrilik düzeltme özelliği sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlarıyla çektikleri kitap veya dergi gibi belgelerin görüntülerini ayarlayabilir ve görüntüyü yazdırabilir.

Gizli belgeleri güvenli hale getirin
Gizli veya hassas bilgilerin güvenliğini sağlamak için, yazdırma işleri parola korumalı olabilir ve geçici olarak kaydedilebilir (her makinenin 512MB belleği vardır) ve yalnızca dokunmatik panele doğru parola girildiğinde yazdırılacaktır.

Üretkenliği artırın
Cömert bir tepsi 250 yaprağa kadar depolayabilir ve daha uzun yazdırma işlemleri sırasında yeniden yükleme ihtiyacını azaltır. 60 gsm’den 176 gsm’ye kadar kart stoğunu işleyebilir, bu da onu çok çeşitli farklı basılı öğeler üretmek için ideal bir seçim haline getirir. Çift taraflı baskı ve üç seviyeli toner yoğunluğu (hafif, daha hafif, en hafif) sayesinde kağıt ve toner tüketimi azaltılabilir. Ayrıca her iki cihaz da çevre dostu ürünleri tanımlayan DE-UZ 219’a göre Almanya’da Blue Angel Mark ile ödüllendirilecek. TEC Değeri sadece 0,38 kWh/hafta’dır, bu da cihazların çok az enerji tükettiği anlamına gelir.

Konica Minolta, akıllı bağlantılı bir iş yeri yaratan baskı ve çözümlerde dünya çapında bir pazar lideri ve yenilikçi olarak tanınmaktadır. Bu kompakt, son derece bağlantılı ve uygun fiyatlı makineler, ev ofis ortamında çalışan ve/veya okuyan ve küçük, güvenilir ve son derece işlevsel bir makineye ihtiyaç duyan kişiler için mükemmeldir.