Cihaz Satışı

Günümüz teknolojisine uygun çok fonksiyonlu cihazlar, fotokopiler, yazıcılar, baskı makineleri için ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyelim.

Kopyabaşı Anlaşma
Cihaz Kiralama

Zaman kaybı yok. Sürpriz maliyet yok. Toner ücreti yok. Bakım ücreti yok. Biz ihtiyacınız olan fotokopi ve/veya yazıcıları ofisinize kuralım, siz sadece yaptığınız baskı adedine göre ücret ödeyin.

Teknik Servis Hizmeti

Yüksek donanımlı ve bilgili teknik servis personelimiz yerinde servis hizmetiyle veya iletişim kaynaklarını kullanarak cihazınız için en uygun maliyetli ve hızlı çözümü size sunar. Biz size destek veririz siz işinize ara vermeden devam edersiniz.

Bakım Anlaşmaları

Bakım anlaşmasıyla her çağrınızda servis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Şirketinize ve çalışma koşullarınıza en uygun kaliteli bakım ve servis hizmetine düşük maliyetle sahip olun.

Sarf Malzeme Satışı

Her defasında faklı gramajla doldurulan tonerler artık size yük olmayacak. Size sunduğumuz orjinal ve muadil sarf malzeme seçenekleriyle elde edeceğiniz kopya sayısını bilirsiniz ve paranız cebinizde kalır.

Yedek Parça Satışı

Cihazınızın düzenli çalışmasını sağlayan kaliteli ve uzun ömürlü yedek parçaları size sunuyoruz. Geniş yelpazeli yedek parça seçeneklerimiz zamanınızın boşa gitmesini önlerken uygun maliyetleriyle kabusa dönen yedek parça giderlerinizi azaltır.